Vuoden 2022 Särkänniemen Salibandy Cup 

Kirjaudu sivustolle


Kirjaudu sivustolle ennen joukkueesi ilmoittamista.


Lue ohjeet täältä.

Ilmoittautuneet joukkueet

P10 - pojat (12) Haastaja
SaiPa Salibandy
SCH Red
LeKi Valkoinen
JoKi musta
Loviisan Tor
Welhot Rocks
KOOVEE
M-Team Red
M-Team Blue
Pirkat White
SB Vaasa Oranssi
SB Vaasa Musta
TPS Salibandy
Classic punainen
Classic sininen
P10 - pojat (12) Kilpa
FBC TURKU P10 KILPA
USB White
SaiPa Salibandy
SCH Black
LeKi Sininen
Welhot Flames
KOOVEE
SB Vaasa
P11 - pojat (11) Haastaja
Iisveden Kiri Warriors
Merikoski SBT
Welhot P11 Rocks
Welhot P11 Flames
M-Team Sininen
Iisveden Kiri Terminators
SC Hawks P11
Rauman SalBa Black
Rauman SalBa Red
SC Classic Sininen
FCTuusula
SB Vaasa
Ådalens idrotttsförening
M-Team Punainen
EräViikingit Sininen
EräViikingit Valkoinen
EräViikingit Musta
KeLy P11
P11 - pojat (11) Kilpa
USB Black
Welhot P11 Wings
OFBC P11 Vihreä
SC Classic punainen
Ådalens idrottsförening
EräViikingit
Esport Oilers Tornados
P12 - pojat (10) Haastaja
SaiPa Salibandy
Koovee P11
Merikoski SBT sininen
Merikoski SBT keltainen
SBS Masku P12
OFBC P11 Vihreä
Panthers Järvenpää White
JoKi
YPA P12
SCH Black
EräViikingit
Pirkkalan Pirkat White
Classic Sininen
Koovee
Sb Naantali sininen
Sb Naantali valkoinen
Sb Vaasa
P12 - pojat (10) Kilpa
SaiPa Salibandy
SBS Masku P12
EräViikingit
Panthers Järvenpää Black
Pirkkalan Pirkat Blue
Classic Punainen
ZZ Top Team P12
P13 - pojat (09) Haastaja
AC Nokia
SB-PRO
SCH Hurrikaanit
SB Naantali
Happee P13
O2-Jkl/P13 Keltainen
EräViikingit
Josba
Sudet Musta
ScLäsimäki
Classic Valkoinen
SalBa Sininen
SalBa Valkoinen
SBS Littoinen
Welhot P13
P13 - pojat (09) Kilpa
SCH Tornadot
Nurmon Jymy
SBS Littoinen
Classic/Leki
P14 - pojat (08) Haastaja
Limingan Niittomiehet
Limingan Niittomiehet
Koovee Punaiset
SB Heinola / BB-88
P15 - pojat (07) Haastaja
SalBa sininen
Blackbirds valkoinen
FC Tuusula
Koovee Mustat
Tuomarilan Urhelijat
Haukiputaan Heitto
Salibandyseura Rupusakki
Classic 08 - White
Classic 08-Black
P9 - pojat (13)
Tps p9
OLS Karhut P9
Esport Oilers Penguins
JoKi punainen
SB Vaasa Oranssi
SB Vaasa Musta
SBS Masku P9
SBS Masku P8
SC Classic
T10 - tytöt (12-13) Kilpa
SBS Masku T10
FB Factor
Pirkkalan Pirkat
T12 - tytöt (10-11) Haastaja
Pöytyän urheilijat
EräViikingit musta
O2-Jyväskylä T12
PSS T12
FBC Turku T12 II
Ylöjärven Ilves
SBT PaPo T12
LeKi / VesVi T12
Airiston Salibandy
T12 - tytöt (10-11) Kilpa
KaPa -65
Fbc Remix
EräViikingit sininen
OFBC T12
FB Factor
Classic T12
FBC Turku T12
Airiston Salibandy
T14 - tytöt (08-09) Haastaja
Northern Stars T14v
Rauman SalBa
Oilers T14
PSS/LI II
SSRA T-14 Punainen
Tuomarilan Urheilijat TU T14
Ylöjärven Ilves
SB Vaasa T14
SBT PaPo T14
LeKi / VesVi T14
T14 - tytöt (08-09) Kilpa
SSRA T-14
KaPa-65
Pöytyän urheilijat
Ådalens Idrottsförening
FB Factor
PSS/LI
SC Classic
Airiston Salibandy
Welhot T14
T16 - tytöt (06-07)
Oilers T16
Tuomarilan urheilijat TU T16
Ådalens Idrottsförening
Rauman SalBa
Haukiputaan Heitto
Sport
SB Vaasa T16
T8 - tytöt (14-15)
FB Factor