Vuoden 2020 Särkänniemen Salibandy Cup

Kirjaudu sivustolle


Kirjaudu sivustolle ennen joukkueesi ilmoittamista.


Lue ohjeet täältä.

Ilmoittautuneet joukkueet

C - tytöt (05-06)
Koovee Punainen
Koovee Musta
D - tytöt (07-08) Haastaja
Haukiputaan Heitto D-tytöt
PSS/ Light Iron H
Rauman SalBa valkoinen
SB-97 D-tytöt
SB Welhot
D - tytöt (07-08) Kilpa
Classic D-tytöt
SB Vaasa
Ådalens idrottsförening
SB Heinola D-tytöt
PSS/ Light Iron, K
FB Factor
D1 - pojat (06)
OLS 06 Ketut
Karhukopla
SB Vantaa White
Koovee 06 Punaiset
Hatsina
SB Hirvensalo 06/07
Merikoski SBT 06
D1 - pojat (06) Kilpa
Koovee 06 Mustat
Merikoski SBT 06 Tribes kilpa
D2 - pojat (07)
SBS Rupusakki
KOOVEE Punaiset
Kangasniemen palloilijat
OLS - 07 Kojootit
Suolahden Urho 07/08
FcTuusula D2-pojat
SCH Liekit
D2 - pojat (07) Kilpa
KOOVEE Mustat
E - tytöt (09-10) Haastaja
SBS Littoinen E-tytöt
SB Vaasa E-tytöt
FBC Turku E-tytöt
Oilers
E - tytöt (09-10) Kilpa
Classic E-tytöt
SSRA E-tytöt
Ådalens idrottsförening
FB Factor
SB Welhot
E1 - pojat (08) Haastaja
SBS Littoinen Sininen
FBC Taivaantulet
E2 - pojat (09) Haastaja
SBS Littoinen Sininen
SBS Littoinen Valkoinen
Koovee Keltaiset
Pöytyän urheilijat
Merikoski SBT Apassit 09
HaHe P - 09
SCH Black
Happee E2
USB 09
Sc Weikot
EräViikingit - Sininen
EräViikingit - Valkoinen
SB Naantali
VSS Teppo
VSS Matti
SBS Masku Valkoinen
E2 - pojat (09) Kilpa
SBS Littoinen Musta
KeLy 09
Koovee Mustat
OFBC E2-09 Valkoinen
SCH Tornadot
Apassit Nilsiä
Oilers Magic
EräViikingit - Musta
SBS Masku Sininen
F - tytöt (11-12)
OFBC F-tytöt 10-11
PSS F-leidit
FB Factor
F1 - pojat (10) Haastaja
JoKi (Jokelan Kisa)
Blackbirds Keltainen
Classic Punainen
Classic Valkoinen
Panthers Järvenpää
SB Vaasa Musta
Welhot F1 Stars
SalBa
SB-Pro
F1 - pojat (10) Kilpa
Blackbirds Musta
Classic Sininen
SB Vaasa Oranssi
Welhot F1 Flames
Koovee Mustat
SalBa
F2 - pojat (11) Haastaja
TPS 2011 Valkoinen
TPS 2011 Musta
Welhot 11 Wings
Welhot 11 Flames
FBC Turku sininen
Pöytyän Urheilijat Musta
Pöytyän Urheilijat Keltainen
OFBC F2-11 Vihreä
Koovee Punainen
USB
Blackbirds Valkoinen
Sb-Vaasa MUSTA
PoNoVo Keltainen
PoNoVo Musta
FBC Turku vihreä
EräViikingit Sininen
EräViikingit Valkoinen
ÅIF Blå
Welhot 11 Diamonds
F2 - pojat (11) Kilpa
TPS 2011
Welhot 11 Rocks
FBC Turku keltainen
OFBC F2-11 Vihreä
Koovee Mustat
SB - VAASA ORANSSI
EräViikingit Pohjoinen
ÅIF Vit
G1 - pojat (12)
Pöytyän Urheilijat Musta
Pöytyän Urheilijat Keltainen
SC Hawks Black
USB
KooVee Punaiset
KooVee Mustat
Classic pinkki
Classic lila
Classic valkoinen
Merikoski SBT
G2 - pojat (13)
KooVee Keltaiset